Polityka prywatności

Polityka prywatności

Adres naszej strony internetowej to: https://zacheusz.org

Administratorem Państwa danych jest Wspólnota Zacheusz z siedzibą przy ul.Szersznika 3 w Cieszynie.

Zakres gromadzonych przez Administratora danych ogranicza się do informacji, które zostały podane przez Państwa.

Dane osobowe, będące w posiadaniu Administratora Danych, przetwarzane są w celach: przygotowania kursów/rekolekcji/wydarzeń organizowanych przez Wspólnotę Zacheusz.

Dane osobowe są przetwarzane w przypadku wyrażenia dobrowolnej osobnej zgody na konkretne cele przetwarzania na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz w celu marketingu własnych towarów lub usług na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Osoby, którym ujawnia się dane (odbiorcy danych) są upoważnionymi członkami Wspólnoty, którzy w celu wykonania swoich obowiązków związanych z przygotowaniem kursu/wydarzenia/rekolekcji muszą posiadać do nich dostęp.

Państwa dane osobowe podane podczas zapisu przez formularz są wykorzystywane do przygotowania danego wydarzenia (tworzenie list obecności, rozkład noclegów, rozesłanie uczestnikom odpowiednich informacji), a także do przesyłania informacji handlowych, dotyczących innych kursów i wydarzeń organizowanych przez Wspólnotę i SNE Zacheusz z siedzibą w Cieszynie, ul. Szersznika 3 (Administrator danych), na podany e-mail. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Zgodę mogę cofnąć w każdym czasie wysyłając e-mail na adres: sne.zacheusz@gmail.com.

Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz zażądania ich kopii.

Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dane są podawane dobrowolnie, jednak ich podanie jest niezbędne do realizacji organizowanych kursów/wydarzeń/rekolekcji.

Wszelkie żądania usunięcia danych osobowych proszę kierować na adres: sne.zacheusz@gmail.com